Bardziej niż cokowiek innego przygotowanie się jest kluczem do sukcesu

Henry Ford

Ewa Gałka

Jestem  trenerem, doradcą HR z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, mający wieloletnią praktykę w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. A także  konsultantem gospodarczym w zakresie MŚP i zarządzania sprzedażą. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, podyplomowe ekonomiczne oraz z zakresu prawa pracy.

Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej na stanowiskach eksperckich, w polskich spółkach giełdowych i międzynarodowych koncernach  usługowych i  produkcyjnych różnych branż, zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie. Realizowałam projekty: rekrutacyjne, wdrożenia nowych systemów kadrowo-płacowych, działań z zakresu twardego i  miękkiego HR. Prowadziłam szkolenia dla pracowników i właścicieli mikro,  małych i średnich przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz mazowieckiego. Prowadząc szkolenia wykorzystuję bogaty warsztat ćwiczeń oraz własne doświadczenia zawodowe.

Praca trenera pozwala mi na rozwój własny i jednocześnie na przebywanie blisko innych ludzi, poznanie ich różnorodności i potrzeb. Lubię dzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz pozytywnym nastawieniem  do świata.